Vegilia i Rasta Krismas już 18 grudnia!

Zapraszamy na drugą łódzką Wegilię oraz koncertowe Rasta Krismas!

Spotykamy się w niedzielę 18 grudnia, o godzinie 18 w Starej Szwalni (ul. Sienkiewicza 65) na świątecznej, wegańskiej uczcie. Od godziny 20 rozgrzewać nas będą reggowe rytmy w wykonaniu SoulJah Soundsystem,  czyli Franklina i Jubaala (www.myspace.com/souljahsoundsystem)

Uwaga!

W trakcie imprezy odbędzie się konkurs na najlepsze wegańskie danie, a pierwsze miejsce zostanie nagrodzone roczną prenumeratą pisma Vege!

www.vege.com.pl

Święta to czas miłości, radości i spokoju.
Niech będzie taki dla wszystkich!

Podczas imprezy ogłoszony będzie konkurs na najlepszą potrawę!

Wjazd: 5zł (jesz i tańczysz do woli) lub z wegańską* potrawą

Mile widziane własny talerz i sztućce 😉

*Wegańska potrawa to taka, która nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, w tym ryb, mleka, nabiału, jajek, miodu.

Więcej info na: www.lodz.viva.org.pl oraz http://krwaweswieta.pl/

Wydarzenie na facebooku – klik!

Informacje o artsytach:

# SoulJAH Sound System zadebiutował na łódzkiej scenie w 2003 roku. Gra imprezy w korzennym polsko-jamajskim stylu, stawiając na selekcje winyli z wysp brytyjskich oraz Jamajki, ale także z i innych stron świata. Głównie upodobali sobie Roots Reggae Dub i UK Dub na swoich sesjach grają również Modern Roots, stary Dancehall, Raggamuffin, Ragga Jungle Dub Step.

Dla SoulJAH Sound najważniejszym elementem sound systemowych imprez jest toasting i nawijki na żywo z pozytywnym przekazem. Korzenna medytacja w klimacie Roots Reggae buduje więź między grającymi i bawiącą się publiką , wyzwalając ducha Jah Rastafai, miłość, pokój i tolerancje. SoulJAH łączy klimatyczną winylową selekcje z pozytywna wibracja wokalu dokładając do tego efekty z samplera i używając taśmowych kamer pogłosowych.

SoulJAH Sound zagrał szereg imprez zarówno w rodzimym mieście Łodzi jak i w innych miastach Polski: min. w Warszawie, Wrocławiu, Zduńskiej Woli, Radomiu, Toruniu , Zgierzu, Rawie Mazowieckiej, Wejherowie ,Władysławowie, Piekarach Śląskich, Tomaszowie Mazowieckim, Ostródzie, Sopocie, czy na Festiwalu Nie Zabijaj w Oleśnie.
Ma na koncie występy w Amsterdamie podczas na co tygodniowych imprezach Back 2 Zion, podczas 3 dniowych targach konopi Inter Hanf w Berlinie, oraz w Szwajcarii na imprezie Dancehall Queen w malowniczo położonym w Alpach mieście Chur.

Występowali na jednej scenie z takimi soundsystamami jak: Zion Train [UK], New Generation [Szwajcaria], Straight [Szwajcaria] Zjednoczenie, LoVe Sen-C Music, Rub Pulse, Bass Medium, Natural Dread Killaz, East West Rockers, Pandadread, Rise Up, Tisztelet, Selektazz & Mause Studio, Ri!Codeh, Dreadsquad,
Joint Me Squad, Audioactivity [Ch], Original Bass Foundation [Fr], JamVibez, Positive Ferment, RasBass & Gavron, Dread Lion Crew, JahPan, Frodo, Himol, Uszat, Jahdas i wielu innych.

SoulJah Sound Supportowal również koncerty zespołów : Duberman, Power Of Trinity , Fire In The Hole, O.S.T.R. oraz grał na festiwalach i imprezach u boku takich zespołów jak Vavamuffin, Bakshish, Lion Vibrations, Paprika Korps, czy Manipulators z Francji.

2 thoughts on “Vegilia i Rasta Krismas już 18 grudnia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.